O firmie


Firma KUTZMANN jest to mała firma rodzinna, która posiada 2 oddziały: produkcyjny i handlowy. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów z powodzeniem konkuruje i rozwija się na międzynarodowych rynkach. Firmą zarządza Szymon Kutzmann, który wraz ze swoimi synami Markiem i Maciejem kieruje wszystkimi działami przedsiębiorstwa. Firma zatrudnia od 25 do 30 pracowników, a roczna produkcja wynosi ok. 300 bryczek.

Niewielkie rozmiary i nowoczesny park maszynowy pozwalają na elastyczne reagowanie na obecne zawirowania w światowej gospodarce. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zarówno duże jednorazowe zamówienia, ciągłą produkcję dla dealerów jak i również pojedyncze specjalne przystosowane powozy i części.

Cel który sobie stawiamy to wyprodukowanie bezpiecznych, nowoczesnych, ale jednocześnie prostych w obsłudze powozów, których użytkowanie sprawi przyjemność naszym klientom.

W codziennej pracy wykorzystujemy zarówno sprawdzone przez lata technologie jak i najnowsze nowinki techniki i nauki.

Firma od samego początku jest firmą rodzinną, gdzie wiedza przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.
Nasza firma została doceniona za wieloletni wkład w kreację nowych miejsc pracy na terenach wiejskich oraz idei przedsiębiorczości i otrzymała 1 nagrodę w ogólnopolskim konkursie sposób na sukces organizowanym przez Ministerstwa Gospodarki i Rolnictwa.

 

 

w biurze1w biurze2